Det er Styret som står for Studentersamfunnets daglige drift. Styret består av lederne fra de ulike arrangementskomiteene, pluss de administrative ansvarlige. Vi ser helst til at du retter din korrespondanse mot et spesifikt styremedlem så langt det lar seg gjøre.

Under om oss finner du ytterligere informasjon om hva de ulike driver med. 

For henvendelser som skulle angå alle:
E-post: post@samfunnetibergen.no
Telefon: 46489050

Postadresse:
Studentersamfunnet i Bergen
Pb. 1811 Håkonsgaten
5866 Bergen

Besøksadresse:
Studentersamfunnet i Bergen
Fosswinckelsgate 7
5007 Bergen

Styret i Studentersamfunnet

Leder
Trym Stranda Eilertsen

leder@samfunnetibergen.no

Intern nestleder
Ragnhild Marie Bøe

intern.nestleder@samfunnetibergen.no

Aktuelt
Maria Handal

aktuelt@samfunnetibergen.no

Musikk
Fryd Bjørnarsdotter Gunnaschjå

samklang@samfunnetibergen.no

Debatt
Lea Jakobsen

debatt@samfunnetibergen.no

Ekstern nestleder
Hedda Dybevik Strand

ekstern.nestleder@samfunnetibergen.no

Kommunikasjon
Nicolai Myklebust

kommunikasjon@samfunnetibergen.no

Økonomi
Alexander Pettersen Fredheim

okonomi@samfunnetibergen.no

Upop
Andreas Vindenes

upop@samfunnetibergen.no

Kultur
Idun Kjøl Wiig

kultur@samfunnetibergen.no

Fest
Hanne Kjerstad Andresen

helhus@samfunnetibergen.no

Andre kontaktpersoner

Rådsleder
Jógvan Helge Gardar

radsleder@samfunnetibergen.no

HELLO-leder
Jeanette Wu

hello.samfunnet@gmail.com

Jazzå-ansvarlig
Tuva Brekke Krossli

jazza@samfunnetibergen.no

Ceremonimester
Tobias J. Otterstad

totterstad@gmail.com

Lukk meny