Det er Styret som står for Studentersamfunnets daglige drift. Styret består av lederne fra de ulike arrangementskomiteene, pluss de administrative ansvarlige. Vi ser helst til at du retter din korrespondanse mot et spesifikt styremedlem så langt det lar seg gjøre.

Under om oss finner du ytterligere informasjon om hva de ulike driver med. 

For henvendelser som skulle angå alle:
E-post: post@samfunnetibergen.no
Telefon: 95078818

Postadresse:
Studentersamfunnet i Bergen
Pb. 1811 Håkonsgaten
5866 Bergen

Besøksadresse:
Studentersamfunnet i Bergen
Fosswinckelsgate 7
5007 Bergen

Styret i Studentersamfunnet

Leder
Jógvan Helge Gardar

leder@samfunnetibergen.no

Intern nestleder
Lisa Esohel Knudsen​

intern.nestleder@samfunnetibergen.no

Aktuelt
Trym Stranda Eilertsen

aktuelt@samfunnetibergen.no

Samklang
Marte Helene Arnesen Einan

samklang@samfunnetibergen.no

Debatt
Thora Bjørke Sandberg

debatt@samfunnetibergen.no

Ekstern nestleder
Sara Gangé Knudsen

ekstern.nestleder@samfunnetibergen.no

Kommunikasjon
Ingvild Heggertveit Hagesæter

kommunikasjon@samfunnetibergen.no

Økonomi
Alexander Pettersen Fredheim

okonomi@samfunnetibergen.no

Upop
Andreas Vindenes

upop@samfunnetibergen.no

Kultur
Anne Lysvåg

kultur@samfunnetibergen.no

Helhus
Randi Vaage Nordihus

helhus@samfunnetibergen.no

Andre kontaktpersoner

HELLO-leder
Jeanette Wu

hello.samfunnet@gmail.com

Jazzå-ansvarlig
Tuva Brekke Krossli

jazza@samfunnetibergen.no

Ceremonimester
Tobias J. Otterstad

totterstad@gmail.com

Lukk meny